Arlind Gjokutaj në pranga për shpërdorim detyre te ‘Financat’, flet Ibrahimaj

1 Shkurt, 13:30 | Përditesimi i fundit: 2023-02-01 13:50:25

Pas mbledhjes së Këshillit të Ministrave, ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Ibrahimaj është pyetur mbi këtë çështje ku është shprehur se do presim të vendosë drejtësia.

Kategori të tjera