Arrestimi i Vangjush Dakos, ndërtuesit dhe ish zyrtarëve të bashkisë së Durrësit, Report TV siguron dosjen

7 Qershor, 11:23 | Përditesimi i fundit: 2023-06-07 16:15:17

Report TV siguron dosjen e vendimit të Gjykatës së Posaçme të Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar.

  Programe të tjera

   Nuk u gjeten video për këtë program!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë program!

  Shiko të gjitha