Atletikë/ Gega shënon rezultate mbreslënëse në nisje të sezonit, në Elbasan u mbajt kampionati kombëtar për të rinj

5 Qershor, 16:14

Luiza Gega ka rregjistruar kohë shumë shpresdhënëse teksa përgatitet për kampionatin botëror. Atletja edhe pse në fillim sezoni ka qenë vetëm 2 sekonda larg rekordit personal dhe kombëtar. Sakaq në fundjavë është zhvilluar kampionati kombëtar për të rinj ku shkëlqyen atletët e Tiranës dhe të Vllaznisë.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha