Bamir Topi: Lufta e Bashës për karrigen e tij, nuk është liruar nga Berisha

12 Maj, 08:42

Emisioni Repolitix në pjesën e parë trajtoi aktualitetin politik ku i ftuar ishte ish-presidenti Bamir Topi. A do të shkarkohet presidenti Ilir Meta dhe cila është e ardhmja e së djathtës pas humbjes në 25 prillit ?- ishin temat e bisedës me ish-presidentin Bamir Topi. Në pjesën e dytë Repolitix trajtoi kronikën e zezë pas tre vrasjeve në Tiranë , Vlorë dhe Elbasan. Të ftuar në studio gazetari Sokol Dema dhe eksperti i IT Kadri Manaj. Nga Elbasani gazetari Ronaldo Gjoshi ndërsa nga Vlora gazetari Armand Xhelili. #repolitix #denisminga #reportTV Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë, të mërkurë dhe të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha