Basha 3 dhe rikthimi i Berishës në krye të PD?Debate mes Meçajt, Malkos,Elezit e Muçës

16 Qershor, 07:19

Emisioni Repolitix trajtoi aktualitetin politik pas rikonfirmimit të Bashës në krye të PD dhe deklaratave të Berishës për tu rikther në krye të PD-së. Pas rizgjedhjes për herë të tretë a do të pranojë Basha ftesën e Ramës për bashkëpunim? Të ftuar në studio Arben Meçaj ish-themelues i PD-së, Gent Malko anëtar i Këshillit Kombëtar,Ibsen Elezi nga Grupimi për PD dhe gazetari Flogert Muça

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha