‘Basha do e mbyll karrierën pa asnjë fitore’, Topi: Berisha, Rama, Meta nuk do dalin kurrë nga politika! Kështu e kanë ndërtuar pushtetin

5 Korrik, 22:17

Ish-presidenti, Bamir Topi në një rrëfim në ‘Repolitix’ në Report Tv është ndalur të flasë për treshen, Sali Berisha, Edi Rama dhe Ilir Meta. Duke iu referuar një basti që kishte vendosur në 2013 ku tha se Basha do të largohet nga politika pa asnjë fitore, nga ana tjetër për treshen, thotë se nuk do të largohen nga politika.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha