Basha i kundërpërgjigjet Berishës, largon Nokën

13 Tetor, 07:59

Emisioni Repolitix trajtoi aktualitetin politik me zhvillimet brenda PD-së. Lulzim Basha i kundërpërgjigjet Berishës duke larguar Flamur Nokën. Të ftuar në studio Arben Meçaj, Arben Skënderi, Indrit Hoxha dhe Ben Andoni.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha