Basha përjashton Berishën nga PD, po tani çfarë ndodh?

12 Janar, 10:07 | Përditesimi i fundit: 2022-01-12 13:02:08

Emisioni Repolitix trajtoi vendimin e Bashës për të përjashtuar përgjithmonë nga PD Sali Berishën dhe disa mbështetës të tij. Çfarë do të ndodhë tani në PD dhe si do të reagojë Berisha? Të ftuar në studio Gent Malko, Plarent Ndreca , Aulon Kalaja dhe Flogert Muça.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha