Basha-Berisha, a do të kenë kandidatë të përbashkët në 6 mars ?

27 Janar, 07:08

Emisioni Repolitix trajtoi regjistrimin e partive politike për zgjedhjet e 6 marsit. Pas rregjistrimit të PS ka ardhur dhe regjistrimi i PD me kryetar Lulzim Bashën. Por a do të ketë kandidatë të përbashkët të të dy grupeve të PD-së përballë kandidatëve të PS? Të ftuar Gent Malko, Përparim Çaça, Fabian Topollaj dhe Plator Nesturi. Në lidhje skype nga Fieri deputeti Luan Baçi, përfaqësues i Grupit të Rithemelimit në PD.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha