Basha-Berisha, lufta për PD-në kalon nga Kuvendi fitues i dhjetorit

25 Nëntor, 07:05

 

Emisioni Repolitix trajtoi zhvillimet në PD dhe betejën mes Bashës dhe Berishës. Cili do te jetë Kuvendi fitues, në 11 dhjetor apo në 18 dhjetor? Të ftuar Myslim Murrizi, Azgan Haklaj, Bledi Mane dhe Leonard Ka

Foto Kryesore

Ngarkoni foto nga desktop

Zgjidh një foto nga serveri

 Foto te perpunuar  Foto bruto

Përmasat e sugjeruara për imazhin janë 780x440


terrorizemkosovatiranagrabitjeBalla

  •  

Plotëso taget e fotos


Kategoria

Zgjedhjet 2021Pa gjurmëTiranaLifestyleAnalizaDrejt PunësArkivaProgrameDossierMediaSpecialeLajme të miraHoroskopiVIP & SpektakëlShëndetiKulturaIntervistaKosova & RajoniSocialeEkonomiPolitikëKryesoreEmisioneVideo ZoneNë LibrariMirëdita mësueseReceta GatimiAktualitetSportBota

Programi

KontrastMinuta 0Rubrika "Në Librari"SpecialeDokumentarEdicioni informativ i lajmeveStudio LiveSot, live në Shqipëri!Shtypi i ditës dhe ju112Pa ProtokollVeri-jugPa gjurmëDosja KTë gatuajmë!Rreze DiellRepolitix5 Pyetje nga Babaramo

Video i emisionit te plote

 

Shfaq në rezultatet e kërkimit

 

 Publiko  Ruaj si draft  Anulo

raj.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha