'BE të tregohet e drejtë me Kosovën', Kurti në Bruksel: 3 vite pas rekomandimit dhe qytetarët vazhdojnë të përballen ende me regjimin e vizave! Përplaset me Borrel për Asociacionin

7 Dhjetor 2021, 18:53

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti në një konferencë të përbashkët me përfaqësesin e Lartë të BE-së, Josep Borrell dhe komisionerin Oliver Varhelyi ka theksuar sërish se destinacioni i Kosovës është Bashkimi Evropian dhe se BE-ja është kontinenti ynë. Kurti sërish përsëriti që BE-ja duhet të tregohet e drejtë me Kosovën dhe të heq vizat për qytetarët e saj.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha