Berberi nga Tirana lë pa fjalë: Realizon portretet e VIP-ave në flokë (31 maj 2023)

31 Maj, 20:50 | Përditesimi i fundit: 2023-05-31 22:13:39

Prej 8 vitesh e shoqeron e njëjta rutine Punon 12 ore si berber Nuk eshte i vetmi ne familje qe ka zgjedhur kete zanat Komunikimi dhe portretet ne floke jane pika e tij me e forte Por cilat jane veshtiresite qe po përballet cdo dite? Nje nga ne prezanton: Dita e nje berberi ne Tirane Sot ora 20:00

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha