Berisha rikthehet në Kuvend, SHBA: Eshtë i pa pranueshëm

28 Janar, 07:17

 

Emisioni Repolitix trajtoi aktualitetin politik me rikthimin e Sali Berishës në Parlament dhe qëndrimin e SHBA-së ndaj tij. Ndërkohë Rama shpërfill Bashën në Kuvend. A do të shkarkohet në 1 shkurt presidenti Ilir Meta ? Të ftuar në studio Gent Malko, Shkëlqim Hajdari, Myslim Murrizi dhe Azgan Haklaj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha