Berisha sfidon SHBA-në, po tani çdo të ndodhë me PD-në?

27 Tetor, 06:50

Emisioni Repolitix trajtoi situatën në PD pas foltores së Sali Berishës nga Kavaja ku ish-lideri demokrat sfidoi SHBA. Berisha deklaroi se padia e tij ndaj Blinken është pranuar nga gjykata e Parisit ndërsa sfidoi sekretarin e Shtetit të sillte prova në gjykatë. Çdo të ndodhë me PD ndërsa Berisha paralajmëroi rikthimin në krye të partisë? Të ftuar në studio Arben Meçaj, Keltis Kruja, Arben Skënderi dhe Plator Nesturi.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha