Berisha-Basha, lufta në PD vazhdon..

24 Shtator, 06:58

Emisioni Repolitix trajtoi aktualitetin politik me zhvillimet në PD dhe luftën mes Berishës dhe Bashës.Të ftuar në studio Arben Meçaj opinionist, Gent Malko ish-anëtar i Këshillit Kombëtar PD, Lisander Hoxha ish-kreu i FRPD dhe Pano Soko Nisma Thurje

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha