Berisha-Basha luftë apo lojë? Ja ç’mendon Bamir Topi për konfliktin në PD

14 Tetor, 07:12 | Përditesimi i fundit: 2021-10-14 07:40:55

 

Emisioni Repolitix në pjesën e parë trajtoi aktualiterin politik me zhvillimet brenda PD. Berisha-Basha luftë apo lojë? Cfarë mendon Bamir Topi për atë që po ndodh në PD? Në pjesën e dytë Repolitix trajtoi reformën e gjykatave. Shkrihen 10 Gjykata Fakti dhe propozohet vetëm një Gjykatë Apeli në gjithë vendin. Të ftuar konstitucionalisti Shkëlqim Hajdari dhe gazetari Arsen Rusta.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha