Besmir Bitraku emocionohet teksa flet për të atin aktorin e madh Marko Bitraku

17 Maj, 13:03

Besmiri është djali i aktorit të ndjerë, Marko Bitraku, i cili ka lënë gjurmë në artin shqiptar me rolet e tij të panumërta, humorin brilant dhe karakteret e papërsëritshme. Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” ai foli për babain e tij të ndjerë mes emocionesh.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha