Biden do të pranojë Medalje Presidenciale nga Kosova për djalin e ndjerë! Beau Biden, kontribut të madh në trajnimin e gjykatësve dhe prokurorëve

30 Korrik, 18:33

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, këtë të diele do të dekorojë me Medalje Presidenciale për Sundim të Ligjit Beau Biden, djalin e ndjerë të presidentit amerikan, Joe Biden, i cili ka vdekur nga tumori në tru më 2015. 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha