Bledi Çuçi në Report tv: Rama sheh si kundërshtare të vërtet PD-në dhe jo LSI-në! Me lojëra politike përfitojnë dhe parti të vogla

16 Nëntor 2020, 21:38
  1. Ministri i Bujqësisë Bledi Çuçi në një intervistë në emisionin "5 pyetje nga Babaramo" në Report Tv ka folur në lidhje me etiketimet e fundit se kryeministri Edi Rama ka si kundërshtar LSI dhe jo PD.

    Këtë Çuçi e ka hedhur kategorikisht poshtë duke thënë se edhe Rama sipas tij e ka pohuar se sheh si kundërshtari e vërtet të mazhorancës PD.

Programe të tjera

Shiko të gjitha