Certifikata e vaksinimit, Rama: Po punohet që të njihet si pjesë e integruar në sistemin e BE! Manastirliu: Besojmë se do arrihet brenda 15 shtatorit

8 Shtator, 13:03 | Përditesimi i fundit: 2021-09-08 14:43:45

Certifiakta e vaksinimit që marrin shqiptarët do të njihet së shpejti nga sistemi i Bashkimit Evropian dhe kjo mund të arrihet që brenda datës 15 shtator. Kjo u bë me dije nga kryeministri Edi Rama dhe Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, gjatë inspektimeve në qendrën shëndetësore nr.1 në Tiranë.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha