Çështja 'McGonigal'/ Korreshi: Skandaloze që kryeministri nuk vjen në Kuvend të përgjigjet! Koçi: Flluskë sapuni nga opozita për të fshehur krizën e tyre

3 Shkurt 2023, 14:42

Deputeti i partisë Demokratike, Saimir Korreshi, në një lidhje skype për ‘Sot Live në Shqipëri’ me gazetarin Nertil Agalliu në Report TV e konsideroi skandaloz faktin që kryeministri Edi Rama nuk pranonte të paraqitej në interpelencë dhe ndërkohë dilte në deklarata nëpër televizione.