Covid-19 ulen rastet,a duhet të ulim vigjilencën? Flasin Rakacolli,Brataj, Cenko,Alimehmeti

14 Maj, 07:14

 

Emisioni Repolitix trajtoi ecurinë e pandemisë covid-19 në vend pas uljes së ndjeshme të rasteve ditore. Por me pakësimin e rasteve a duhet të ulim dhe vigjilencën përballë virusit ? Në studio kryetarja e Komitetit Teknik Prof. Mira Rakacolli, shefi i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj, Prof.Ass Fabian Cenko dhe epidemiologu Ilir Alimehmeti. Në lidhje skype nga Madridi Prof. Kita Sallabanda.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha