Danieli, 21-vjeçari me Sindromën Down që punon si kamarier: Më pëlqen puna, familja mbështetja më e madhe

21 Mars, 18:39 | Përditesimi i fundit: 2024-03-22 10:12:08

Në ditën botërore të sindromës down, Report Tv sjell historinë e Danielit, të riut që punon nga muaji dhjetor si ndihmës kamerier në një kafene në Fresk. Puna i pëlqen shumë, ndërsa gjatë këtyre muajve ka zënë dhe shumë miq të rinj.