Debate te 'Veprimtaria Prodhuese'/ Baçi kërkon fjalën, Pëllumbi e kundërshton: S'ke çfarë tregon, të nxjerr jashtë dhe e shikon! Deputeti i PD: Provoje njëherë

16 Nëntor 2022, 12:56

Nuk kanë munguar debatet mes opozitës dhe mazhorancës në Komisionin për Veprimtarinë Prodhuese, ku po diskutohen për portin e Durrësit.

Deputeti Luan Baçi kërkoi fjalën për procedurë, por kryetari i Komisionit Arben Pëllumbi nuk e lejoi, madje e paralajmëroi se do ta nxirrte jashtë.

Kategori të tjera