Debatet për McGonigal, Kalaja: U vërtetua se Basha u shantazhua nga Rama! Baçi: Abuzim! Po të ishte ashtu, ish kryedemokrati do ishte arrestuar në SHBA

2 Shkurt, 18:30

Me thuajse të njëjtat argumente, anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD Adriana Kalaja dhe gazetari Agim Baçi hedhin akuza ndaj kryeministrit Edi Rama se po anashkalon situatën dhe zgjedh të mos përballet me opozitën lidhur me çështjen e Charles McGonigal.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha