Del VIDEO/ Si i vodhi i riu në Durrës 11 biçikleta dhe më pas i shiste

4 Shkurt, 13:31 | Përditesimi i fundit: 2023-02-04 13:56:07

Arrestohet 34-vjeçari, që iu ka vjedhur biçikletën 11 personave të ndryshëm dhe më pas i shiste. Në video tregohet skema që ai përdorte. 

Kategori të tjera