Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti për Report Tv: Kurti, adoleshent politik, Rama të marrë iniciativën të ulë gjakrat! Rrezikohemi nga Rusia

12 Qershor, 17:27

Deputeti i PDK-së në një intervistë për Report Tv i bën thirrje kryeministrit Edi Rama dhe kryeministrit të Kosovës Albin Kurti të lënë mëritë mënjanë dhe të ulen për të zgjidhur problemet mes vedit. Haliti: Nuk është koha të tregojmë sa domate ka sjellë Shqipëria te ne apo sa patate kemi dërguar ne.