Dhuron spektakël në rrugët e Tiranës me akrobaci, historia e kolumbianes që ka pasion cirkun

8 Qershor, 21:04

Report tv sjell historinë e një vajze kolumbiane e cila po dhuron spektakël rrugëve të Tiranës, por që ndodhet tranzit në vendin tonë. Karolina rrëfeu se dëshiron të bëhet pjesë e cirkut italian dhe për të realizuar këtë ëndërr ajo ka udhëtuar disa mijëra kilometra.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha