Dialogu Kosovë-Serbi, liberalizimi i vizave dhe trazirat në Ballkan/ Kurti takohet me Scholz: Kosova i ka bërë detyrat e saj! Kancelari gjerman: Duhet të bëhet përparim!

4 Maj, 20:53

Kancelari i Gjermanisë, Olaf Sholz ka pritur në selinë e tij në Berlin në takime të veçanta kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti dhe më vonë do të takohet me presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha