Digjen dy furgonë në Elbasan, dyshohet zjarrvënie e qëllimshme

24 Shkurt, 10:57 | Përditesimi i fundit: 2024-02-24 12:03:11

Report Tv mëson se furgonët janë në pronësi të Tom Kaliajt dhe dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme. Sipas burimeve, dy furgonët e parkuar prek kohësh ishin nxjerrë në shitje.