Dokumentari i veçantë në ‘burgun e shqiptarëve’ në Greqi, rreperi nga Shqipëria rrëfehet për jetën pas mureve gri: Më mungon mamaja dhe vendi im

18 Qershor, 11:52

“Erdha nga një shtet tjetër për të bërë një jetë të re! Ëndrrat që kisha kanë mbetur në gjysmë ”, këto ishin fjalët që këndoi shqiptari përmes rreptës së tij, i cili mes katër mureve po vuan dënimin në burgun e“ Koridalos ”në Greqi.

 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha