Doli duke buzëqeshur pas vrasjes së policit/ Sociologu në 'Përballje': Ka dështuar e gjithë shoqëria! Avokati: Këta persona i pëlqen politika

17 Maj, 15:17

Ngjarja e rëndë në Fier, ku mbeti i vrarë efektivi i Shqiponjave Novruz Cenalia prej 23-vjeçarit Azgan Mërnica vijon ende të diskutohet. Sot në 'Përballje' sociologu Gëzim Tushi, avokati Alban Duraj dhe Sadedin Fishta nga Sindikata e policëve vijuan me analizën për këtë ngjarje të rëndë.