Drejt 25 prillit/ Lufta me Covid-19/ Nga marrëveshja, në Hagë

17 Nëntor 2020, 07:38

Diplomati Agim Nesho në emisionin "5 pyetje nga Babaramo" ka folur për marrëveshjen e firmosur mes Kosovës dhe Serbisë në "Shtëpinë e Bardhë" por edhe për daljen para Gjykatës së Hagës të 4 ish-drejtuesve të UÇK.

Ministri i Bujqësisë Bledi Çuçi në një intervistë në emisionin "5 pyetje nga Babaramo" në Report Tv ka folur në lidhje me etiketimet e fundit se kryeministri Edi Rama ka si kundërshtar LSI dhe jo PD.

Programe të tjera

Shiko të gjitha