Drejtësia e re dënon Adriatik Llallën

23 Shtator, 07:06

Emisioni Repolitix trajtoi vendimin e Gjykatës Speciale të Apelit për dënimin me dy vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llallës. Si po lëviz drejtësia e re dhe kush e ka radhën pas Adriatik Llallës? Të ftuar në studio Dorian Matlija, Andi Përmeti, Idajet Beqiri dhe Arsen Rusta.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha