E rëndë, po ecte me shpejtësi ‘skëterrë’ me Ferrari humb jetën vëllai i deputetes greke, dëshmitarja: Kur kaloi pranë nesh, ishte si tërmet

14 Janar, 10:25

“Ishte sikur po bëhej tërmet kur kaloi pranë nesh”, këto janë fjalët e dëshmitares pak minuta përpara se ferrari të dilte nga rruga dhe të humbte jetën vëllai i deputetes greke, Katerina Monogyou

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha