EKSKLUZIVE/ Anti-tank, snajper dhe kallashnikovë… zbulohet një tjetër bazë armësh në Tiranë!

5 Tetor, 16:38 | Përditesimi i fundit: 2022-10-05 19:08:22

TIRANË-Anti tank, snajper dhe kallashnikov…zbulohet një tjetër bazë armësh. Blutë e kryeqytetit kanë rrethuar zonën dhe po kryejnë kontrolle të tjera, ndërsa ka dyshime se baza përdorej nga grupe kriminale. Baza e armëve është gjetur në një bllok pallatesh, mes shkurreve, në zonën e 5 Majit.

Kategori të tjera