Eksperti i IT-së, Demiri: Nuk kemi të bëjmë me futjen e bankave në eAlbania, qytetarët dhe bizneset do kenë mundësi të paguajnë shërbime

2 Shkurt, 16:29

Lajmi pak javë më parë se të dhënat e një banke në Shqipëri ishin hakeruar, i pasuar nga lajmi  se banking-u online do të integrohej në eAlbania shkaktoi shumë reagime te qytetarët, kjo sidomos për shkak të informacionit të kufizuar në lidhje me atë se çfarë do të ndodhë vërtet.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha