Zgjedhjet europiane nën kërcënimin e ekstremit të djathtë/ Eksperti në 'Studio Live': Janë kundër Kosovës dhe integrimit të Shqipërisë

6 Qershor, 19:11 | Përditesimi i fundit: 2024-06-06 19:12:10

Eksperti i marrëdhënieve ndërkombëtare Ledjon Krisafi foli në 'Studio Live' mbi zgjedhjet për parlamentin europian, të cilat kanë nisur sot dhe do të pëfundojnë ditën e diel, më datë 9 qershor.