Ekzekutoi 48 vjeçarin në Kavajë për të marrë hakun e vëllait, ja momenti kur Habib Rexha largohet me vrap pas vrasjes

24 Maj, 12:33

Report Tv ka siguruar videon nga momenti kur Habib Rexha, largohet me nxitim, pasi vrau në një lokal në sy të të atit, 48-vjeçarin Arjan Gose, për të marrë hakun e vëllait.

Siç shihet edhe nga pamjet, Rexha është me armë në dorë dhe largohet me vrap në një drejtim të paditur.

  •  

Kategori të tjera