Elbasan/ Kultivoi kanabis, në pranga 44-vjeçari, nis hetimi për xhaxhain e tij dhe kryeplakun e fshatit

24 Qershor, 10:43

Një 44-vjeçar është vënë në pranga si autori i dyshuar i kultivimit të kanabisit në fshatin Bodin. Ndërkohë ka nisur hetimi për kryeplakun e fshatit dhe për xhaxhain e të arrestuarit, pasi ka patur dijeni dhe nuk ka kallëzuar për krimin.