EMRAT/ Kush janë 4 anëtarët e grupit kriminal që shpërndanin heroinë dhe kokainë në zona të ndryshme të Tiranës

4 Shkurt, 13:39

Anëtarët e grupit kriminal që u vunë në pranga pasi shpërndanin heroinë dhe kokainë në zona të ndryshme të Tiranës janë identifikuar si Brikena Frakulli, Hortenca Biçaku, Klevi Banushi dhe Artur Kristo. 

  •  

Kategori të tjera