EMRI/ Shantazhonte të miturat në rrjete sociale dhe u kërkonte marrëdhënie seksuale, pranga 27 vjeçarit në Tiranë! 15 vjeçarja: Do vras veten

18 Shkurt, 11:48 | Përditesimi i fundit: 2024-02-18 12:47:24

Një 27-vjeçar është arrestuar nga krimi kibernetik i Tiranës pasi shantazhonte një vajzë të mitur 15 vjeç përmes rrjeteve sociale. I riu Benard Çullhaj kishte hapur profile false në rrjetet sociale dhe i kërkonte të miturës që të kryente marrëdhënie seksuale me të.