‘Fëmijët po i varfëron bota dixhitale’, artistja nga Fieri ndan shqetësimin: Çdo gjë po i serviret gati

28 Prill, 18:18

Pas përfundimit të studimeve në Akademinë e Arteve në Itali, dashuria e riktheu në Fier, aty ku ka krijuar familjen dhe ka gjetur ngrohtësinë që të ofron vendlindja.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha