Fier, fshehu kallashnikov e armë e gjahu mes tjegullave, plumbat në 2 bidona qumështi! Arrestohet

24 Shkurt, 12:00

Një 31 vjeçar, banues në Fier u arrestua pasi gjatë kontrollit në banesë iu gjetën armë zjarri kallashnikov, 1 armë gjahu, 2 krehra me fishekë dhe 530 fishekë luftarak.