Finalja e Conference League/ ‘Qyteti do të hermetizohet, pa një biletë për ndeshjen nuk futeni në Tiranë’, thirrja e Veliajt: Protokoll si në vizitën e Bush dhe Papës

21 Maj, 09:44 | Përditesimi i fundit: 2022-05-21 09:59:07

Më 25 maj kryeqyteti do të jetë i hermetizuar siç ka qenë në 2 vizita të mëdha në Tiranë, ajo e George Bush dhe Papa Françekut. Kështu zgjodhi ta demonstrojë situatën që do të krijohet ditën e finales së madhe të Conferencë League në Shqipëri.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha