Fitorja kundër Flamurtarit, flet drejtori i Dinamos: U ndëshkova me të kuq se u përpoqa të ndaloja trajnerin kundërshtar të hynte në pankinën tonë

21 Mars, 09:36 | Përditesimi i fundit: 2023-03-21 11:13:18

Drejtori i klubit të futbollit Dinamo në një lidhje skype për ‘Shtypi i Ditës dhe Ju”, me gazetarin Andi Kapxhiu në Report TV, foli për ndeshjen e ditës së djeshme kundër Flamurtarit, e cila përveç emocioneve dhe kartonëve të kuq solli edhe përplasje mes stafeve të dy skuadrave për një 11 metërsh të kontestuar.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha