Fluks në qendrat shëndetësore, mjeku: Qarkullojnë disa lloj variantesh të virozave! 3 ditët e para të sëmundjes kalojini në shtëpi, pini lëngje e vitaminë C

20 Janar, 16:42

Situata e virozave të stinës vijon të mbetet e ngarkuar në qendrat shëndetësore. Mjekët thonë se më të rrezikuar janë personat me sëmundje kronike dhe ata me pasoja nga COVID, ndërsa të prekur nga gripi, virozat dhe RSV janë pothuaj të gjitha grupmoshat.

Kategori të tjera