Franca dhe Gjermania kërkojnë zgjedhje të reja në veri! Macron: Presim vendime të qarta për situatën në Kosovë javët e ardhshme

1 Qershor, 21:30

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, ka thënë se Gjermania dhe Franca u kanë kërkuar Kosovës dhe Serbisë të mbajnë zgjedhje të reja në komunat në veri të Kosovës.

 

Kategori të tjera

Shiko të gjitha
Shiko të gjitha