Gazetari Doçi: Ahmetaj ka marrë 4 milionë euro për inceneratorët dhe i ndau me Metën, më pas sulmuan shokët pasi u prishën në pazare

21 Mars, 22:56 | Përditesimi i fundit: 2023-03-23 12:49:14

Gazetari i Report Tv, Adriatik Doci tha në emisionin ‘Repolitix’ se ish zv.kryeministri Arben Ahmetaj ka marrë 4 milionë euro nga çështje e inceneratorëve. Këtë shifër thotë se e ka ndarë me Ilir Metën dhe Monika Kryemadhin por pasi u prishën në pazare, nisën me hakmarrje.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha