Gërhisni natën? Ylli Merja: Ja kura natyrale që e largon për 5 ditë!

30 Janar, 13:22

 

Sekretet e një nate për gjumë të qetë dhe zero gërhitje. Pse disa njerëz gërhasin më shumë, cilët janë shkaktarët dhe faktorët që ndikojnë? Ylli Merja tregon trajtimin ideal përmes bimëve mjekësore.Show less

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha